responsive website templates

Kreatif İşler


Kreatif çalışmalarımızla, markanızı doğru mecraada ve uygulama alanlarında uygun, fark edilir, görsel hafızada yer edici yöntemlerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Markanızı tanıyarak, ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, size özel kreatif çalışmalar yapıyoruz. İşlerimizde ve çalıştığımız her markada, farkınızı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.

Logo

Markanızın prestiji ve saygın bir marka düşüncesi yaratmak için
size özel bir logo tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızın bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalarak, modern ve interaktif tasarımlarla
kurumsal kimliğinize hayat veriyoruz.

Web Site

Alt yapısı ve donanımı güçlü, yazılım ve tasarım normlarına uygun bir web site ile markanızın dijital dünyadaki prestijini en üst seviyeye çıkartıyoruz.

Uygulama

Güncel tasarım trendlerini takip ederek, ihtiyacınıza özel uygulama projeleri geliştiriyoruz.

E-Bülten 

Hedef kitlenizin, markanızın gelişmelerinden haberi
olması için geri bildirimi yüksek e-bültenler oluşturuyoruz.

UI / UX

Arayüzü ve kullanıcı deneyimi, tasarım uzmanları ile müşterilerimiz için en doğru ve en farklı tasarımı oluşturuyoruz.. Dijital ortamlar için konsept tasarımlar geliştiriyor ve marka kimliğiniz doğrultusunda çalışarak, size odaklı tasarım uygulamalarımız ile pazarda ürünlerinizi diğerlerinden etkili bir hale getiriyoruz.

Mobil Site

Kullanıcı alışkanlıklarını değerlendirerek, son kullanıcıların site ile ilgili etkileşimini daha iyi hale getiren, eşsiz, bilinçaltına hitap eden ve kolay kullanımlı mobil uyumlu websiteler oluşturuyoruz.

Banner

Müşterilerinize etkin şekilde ulaşmanız için interaktif tasarımlar çalışarak, etkin bir çalışma sunuyoruz. Ekibimizle çalışırken;müşteri hedef kitle, dikkat çekici ve etkileyici tasarımlar,kreatif fikirler,gerekli banner süresi,ebat ve animasyon gibi konuları daima gözönünde bulundurarak çalışıyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Cevizli Mah. Mustafa Kemal cad. Şehit Gazi sok. Hukukçular Towers Sitesi A Blok No: 66/39 34865 Kartal/İSTANBUL
Email: info@kheiron.com.tr
Telefon: +90 850 473 13 73