HR/CRM

free css templates

Dış Kaynak Temini (Outsourcing)

Merchandising elemanları, saha satış elemanları, veri giriş elemanları gibi şirketinizin ana faaliyet konusu dışında kalan iş konularında çalışanları istenilen sürede çalışmak üzere sizin adınıza buluyor ve kendi bordromuzda işe alıp size faturalandırıyoruz.

Seçme ve Yerleştirme 

Deneyimli İK danışmanlarımızla, ihtiyaca yönelik personelleri pozisyon gereksinimlerini gözeterek adınıza buluyor ve mülakatlarını gerçekleştiriyoruz. Olumlu adayları sizle paylaşarak, adayları tanımanızı sağlıyor ve çalışmak istediğiniz kişinin kararını size bırakıyoruz.

Bordrolama

Çalışanlarınıza ait ücret bordrolarının sizden alınan verilere uygun olarak hazırlanması, ödenekler, kesintiler, sigorta, vergi, net ücret hesaplamalarının yapılması ve bordroya ilişkin her türlü raporun hazırlanması, personele ait bordrolarının çalışanlara iletilmesi gibi bordro ile ilgili diğer tüm işlerle ilgili sizin yanınızdayız.

İK Danışmanlığı

Orta ve üst düzey yönetici danışmanlığı, performans, ölçme ve değerlendirme danışmanlığı, SGK mevzuat danışmanlığı gibi konularda deneyimlerimizle size yol gösteriyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Cevizli Mah. Mustafa Kemal cad. Şehit Gazi sok. Hukukçular Towers Sitesi A Blok No: 66/39 34865 Kartal/İSTANBUL
Email: info@kheiron.com.tr
Telefon: +90 850 473 13 73