Geçmişi birçok başarılı organizasyona imza atmış kadrosuyla Kheiron, her türlü etkinlik ve organizasyonu; projelendirilme, senaryolandırılma, tasarım ve müşteri memnuniyeti esasıyla hayata geçirilmesi aşamalarında anahtar teslimi hizmet sağlar.

Kheiron,  gelenekselleşmiş etkinlik organizasyon işleri dışında çağı da takip eder. Günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan video mapping, augmented reality, dijital graffiti gibi dijital aktivitiler ile beraber mekatronik saha aktivitilerini projelendirecek ve uygulayacak altyapı, geçmiş tecrübe, network ve bilgi birikimine sahiptir. Buradaki temel amacımız, hedef kitlenin dikkatini çeken önemli kavramları markalar adına kullanarak, interaktif etkileşim mecraları yaratmaktır.

Bunun yanında Kheiron, dönemsel, yarı zamanlı veya tam zamanlı işlerinde insan gücü kulanımının farkına vararak 2012 yılında Zeta İK ile şirket birleşmesine gitti. Gerek dönemsel etkinlik işlerinde, gerek saha satış kadrolarının oluşturulmasında gerek operasyonel iş yükünde (bordrolama, SSK düzenlemeleri, yasal mevzuat) bu gücünü işine yansıtmaktadır. 

 

shared on wplocker.com