2013 Peryön İnsan Kaynakları Kongresi’nde, tüm ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler üreten, isteklerimizi fayda-maliyet dengesini gözeterek, iş ayırt etmeden titizlikle çözen Kheiron'a Bilin Yazılım olarak teşekkür ederiz.

Evrim Funda İnkaya Horoz, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (2013 Kasım)

P.O.P. ihtiyaçlarımızın tamamında iş ayırt etmeksizin, kaliteli, ciddi, hızlı, titiz yani kısaca A Plus hizmet almak gerçekten çok keyifli…

Soner Uyan – Medapharma Ürün Müdürü (2012 Ekim)

Kendileriyle ilk iş anlamındaki tanışıklığımız Nisan 2012 yılında Ideal Home Fuarı Fuar Standı'nı teslim ettiğimizde oldu. Katıldığımız fuarlarda kullandığımız diğer fuar standlarımızdan da memnun olmamıza rağmen Khreiron'un yaptığı çalışma bizim adımıza o güne kadarki en kullanışlı, temiz ve tasarım ile uygulama anlamındaki en başarılı fuar standı idi. Bu da sanırım endüstriyel tasarım ve geçmiş tecrübeler ile ilgiliydi. Şuan şehir içi şehir dışı birçok stand işlerimizde, hızlı ve ekonomik çözümleri sayesinde Kheiron ile yakın bir işortaklığı dahilinde ilerletiyoruz. Biliyoruz ki, aksi veya yanlış giden bir şey olsa bile mutlaka çözüme kavuşacak.

Remzi Özyalçın – Homend Pazarlama Müdürü (2012 Ağustos)

İstanbul'da ofise geldiğimizde Ankara'daki yoğun kar yağışının bilgisini aldık. İnsanlar evlerinden bile dışarı çıkamıyordu. Karar verdik, Kar Alamını verecektik. Rampa kurulacak, Hummer tüm hızıyla oraya ulaşacak, ısınmak için ateş yakılacak ve enerji için Red Bull içip müzik eşliğinde Ankara'nın ortasında board ve kayak kayma keyfini yaşayacaktık. Ama bunları planlamak için bir ekibe ihtiyacımız vardı. Red Bull ekibinin ve Erol Işık'ın büyük gayreti ile 6 saat içinde tüm operasyon tamamlandı ve muhteşem görüntüler ortaya çıktı. Ankara'daki bütün bu operasyonu İstanbul'dan koordine etmesi ve aynı gün içinde opere olması dikkat çekiciydi.

Bora Aksoylu - Red Bull Etkinlik Yöneticisi (2012 Mart)

2012 Uluslararası Reklamcılık ve Baskı Teknolojileri Sign Fuarı'nda yaşadığımız acil ihtiyaçlarımızda son derece hızlı aksiyon alıp uygun maliyetli sorunsuz çözümler sunan Kheiron'a teşekkür ederiz.

Serkan Filiz – Canon Marketing Communication Dept. (2012 Aralık)

Printek 2013, Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuar'ında Canon Eurasia stand alanının projelendirilmesi ve fuar süresince verdiğiniz çözüm odaklı ve hızlı destekten ötürü çok teşekkür ederiz.

Serkan Filiz – Canon Marketing Communication Dept. (2013 Mayıs)

Sade Börek kurulum aşamasında Kheiron ile tanıştık. Kendileriyle neden bu işe girdiğimizi, hedeflerimizi, geçmişimizi konuştuk. Bu anlamda Kheiron bize hiçbir yerde rastlayamacağımız bir hizmeti sundu. Marka oluşumu, motto, kurumsal kimlik çalışmaları, kurumsal mimari ve tüm açılış organizasyonunda yanımızdaydılar. Hep birlikte bütün süreci beraber yönettik. Gerçekler doğrultusunda marka hikayemizi dahi oluşturdular. Tüm süreçte baş döndürücü bir performans sergileyen Kheiron'a Sade Börek teşekkür eder.

Diren Baki- Sade Börek İş Ortağı ( 2013 Mayıs)
shared on wplocker.com